Doğal Balmumu Mum

Palosagur.com kurulduğu ilk günden bugüne meditasyon yardımcı ürünleri, doğal ve yaşam ürünlerini takipçileriyle buluşturuyor. Meditasyon ve yaşam ürünlerinde’de Türkiye’de bir çok ürünün ithalatçı olarak boy gösteriyoruz. Palo Santo Tütsüyü’de Türkiye’ye tanıtmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Palosagur.com ailesi olarak yeni bir ürünümüz daha satışa çıkmış bulunuyor. Doğal ve tamamen el yapımı olan balmumu mum ile de doğal bir meditasyon yardımcınız oluyor.

Doğal Balmumu Mumları, bir çok alanda kendisini diğer mumlar’da öne çıkarıyor. Doğal arı peteği olan bu mumlar havadaki zararlı iyon ve toksitleri temizler, diğer mumlar gibi duman ve kötü koku yaymaz. En önemli özelliklerinden biri de herhangi bir renklendirici, parafin ve koku verici içermez. Tamamen arı peteklerinde bulunduğu şekildedir ve havaya hafif bal kokusu yayar. Bu ürünü dediğimiz gibi doğal bir meditasyon yardımcısı olarak kullanabilir veya dekoratif olarak evinize veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu ürüne sahip olmakta ayrıca çok kolay.

Satın al>>> Doğal Balmumu Mum

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.