En Güzel Kokulu Tütsü; Palo Santo

Yüzyıllardır bulunan ortamların kokularının değişmesi için farklı türde ürünler kullanılmış. Fakat yıllar ilerledikçe bu koku verici ürünlerde maalesef ki doğallıklarını kaybetmişler. Doğal bir kokunun insan sağlığına herhangi bir zararı olmadığı ayrıca bilinmektedir, fakat doğal olmayan koku vericiler birçok sağlık sorununa sebep olabiliyor.

Bugün dünyanın en güzel kokularında birine sahip ve yüzyıllardır şamanlar tarafından kullanılıp günümüze ulaşmış Palo Santo Ağacı Tütsü hakkında bilgiler vereceğiz.

Palo Santo, Güney Amerika sahillerinde yetişir ve diğer bir adıyla kutsal ağaç olarak anılır. Modern sağlığa kadar bir çok sağlık sorununu gidermek ve meditasyon yardımcısı olarak kullanılmıştır. Günümüzde de yine aynı şekilde sağlık ve meditasyon yardımcısı olarak kullanımı yaygındır bunun dışında palo santo yağı’da modern tıp’da meme kanserinin ilerlemesine engelleyen ilaçlarda ham madde olarak kullanılmaktadır. Herhangi bir işlenmiş madde olmadığından ve doğada olduğu gibi kullanılmasıyla %100 doğal bir kokuya sahiptir. Narenciye ve Ormanımsı kokulara sahiptir. Yakıldığı zamanlarda doğal yaşamı hatırlatır. Dünyanın en güzel kokuları arasında yer alır. Çok fazla keskin bir kokuya sahip olmadığından tüm ortamlarda kullanımı uygundur ve rahatsız etmez.

%100 doğal bir kokuya sahip olduğunda net olarak yazılar ile de kokusunu tarif etmemiz mümkün olmuyor, kullanıcı yorumlarını ve internetten genel olarak palo santo hakkında detaylı bilgileri almanızda palo santo kokusu hakkında fikir sahibi yapabilir.

palo santo ve ürünlerini satın almak için; https://www.palosagur.com/urun-kategori/palo-santo

 

En Güzel Kokulu Tütsü; Palo Santo

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.