İade

İade işleminizin başlatılması için bizi 0 552 673 70 36 numaralı telefondan arayarak ya da info@palosagur.com adresimize mail göndererek bilgi vermeniz gerekmektedir.

Bilgi verdikten sonra iade etmek istediğiniz ürünü hasarsız orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak, içine size gönderilen faturayı koyarak güvenli bir şekilde paketleyin ve paketinizi anlaşmalı olduğumuz SüratKargo ile gönderin.

Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay emailinden itibaren 3-10 iş günü içinde tarafınıza geri ödenir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

İade Adresi: VEYSEL KARANİ MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:29-31 D:7 SANCAKTEPE/İSTANBUL

Değişim

Değişim sadece aynı model ürünlerde ve renk, beden, numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.

Değişim işleminizin başlatılması için bizi 0 552 673 70 36 numaralı telefondan arayarak ya da info@palosagur.com adresimize mail göndererek bilgi vermeniz gerekmektedir.

Bilgi verdikten sonra iade etmek istediğiniz ürünü ürünü hasarsız orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak, içine size gönderilen faturayı koyarak güvenli bir şekilde paketleyin ve paketinizi anlaşmalı olduğumuz SüratKargo ile gönderin.

Ürününüzün değişim koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size email ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 3 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza 3-10 iş günü içinde geri ödenecektir.

Değişim Adresi: VEYSEL KARANİ MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:29-31 D:7 SANCAKTEPE/İSTANBUL

İade ve Değişim Şartları

  • İade edilen ürünler hasarsız orijinal kutusunda ve kullanılmamış olmalıdır.
  • Etiketleri çıkarılmamış olmalıdır.
  • Hijyen açısından iç giyim, mayo, bikini, çorap, kulaklık, küpe, kaykay gibi ürünlerin iade/değişimleri yapılmamaktadır.
  • Uluslararası siparişlerde iade kabul edilmemektedir.
  • Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde iade & değişim yapılmamaktadır.
  • Ürünlerin herhangi ek aksesuarları varsa mutlaka hasarsız olarak orijinal kutusunda gönderilmelidir.

Geri Ödemeler

Geri ödemeler iadenizin tarafımızdan teslim alındığı tarih itibariyle bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade edilen ürünlerin durumu incelendikten sonra size e-posta ile bilgi verilecektir. Geri ödeme, ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. Ödemenizi havale/EFT ile yaptıysanız banka hesabınıza, ödemenizi kredi kartınızla yaptıysanız kredi kartınıza yapılacaktır. Taksitli alışverişlerde geri ödeme aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.