Meditasyon Tütsüsü Palo Santo

Palo Santo Ağacının özelliklerini artık bilmeyen kalmamıştır. Bugünde sizlere Palo Santo ağacının en yaygın kullanım amacı olan meditasyon alanındaki özelliklerini ve faydalarını anlatacağız. İnkalar döneminde ilk olarak şifa ve sağlık amacıyla kullanılan Palo Santo Ağacı zaman ilerledikçe kokusunun yatıştırıcı özelliği fark edilmiş. Yakın zamana gelindiğinde ise şifa ve sağlık yönünden çok meditasyon aracı olarak kullanımı yaygınlaşmış.

Kokusunda doğal kokusu ve yatıştırıcı özelliği sayesinde pozitif enerji, nitelik kazandırma, bollu ve bereket katma özellikleriyle dikkatleri kendine çekiyor.

Yoga eğitmenleri, Nefes terapistleri, Kişisel gelişim uzmanları tarafından önerilen ve seanslarında da kullanılan palo santo tütsü bugün en yaygın kullanım alanına sahip başlıca nedenlerindedir.

Sizde Palo Santo Tütsü Satın Almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.palosagur.com/magaza

 

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo ağacı tütsüsü, palo santo al, palo santo aliexpress, palo santo amazon, palo santo ankara, palo santo ekşi, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo istanbul, palo santo izmir, palo santo kokusu, palo santo kullananlar, palo santo n11, palo santo nasıl kullanılır, palo santo nasıl yakılır?, palo santo ne demek, palo santo nedir?, palo santo prana vibes, palo santo satın al, palo santo satış, palo santo stick, palo santo sticks, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü mamuxa, palo santo tütsü nasıl yakılır, palo santo tütsü nedir, palo santo tütsü satın al, Palo Santo tütsüsü, palo santo yağı
Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.