Meditasyon Tütsüsü

Palo Santo veya başka isimiyle “Holy Wood”, Güney Amerika kıyılarında yetişen mistik bir ağaçtır. İspanyolca’da “kutsal odun veya kutsal ağaç” manasına gelmektedir. Soyu narenciye ailesine dayanır. En bariz özeliği temizleme ve olumsuz enerjiyi temizlemektir.

Palo Santo, başka erk vericiler’den ve temizleme araçlarından çok farklıdır. Yakılmadığı halde mistik kokusunu ortama dağıtmaktadır. Palo Santo çoğunlukla amazon şamanları tarafından mukaddes nebat ruhu törenlerinde kullanılır; yanan çubukların yükselen dumanının talihsizlikleri, menfi düşünceleri gidermek ve fena ruhları kovalamak için ritüel katılımcılarına erk getirdiğine inanılmaktadır. İlk kullanımı İnka dönemine kadar uzandığı bilinmektedir.

Bir ağacın veya düşen dallarının, ahşabının tıbbi ve mistik özelliklerinin canlanmaya başlaması için 4-10 Sene süresince natürel olarak ölmesi gerektiği düşünülmektedir. Ayrı olarak, Palo Santo’nun şimşek çakan dallarının, tıbbi ve mistik özelliklerin en yüksek konsantrasyonuna sahip olduğuna inanılmaktadır. çünkü meditasyon ve yoga ritüellerin’de sıkça kullanılmaktadır. Çok kesimce’de meditasyon tütsüsü ve yoga tütsüsü olarak bilinmektedir.

Palo Santo, devlet kontrollerinde sürdürülebilir ziraat ile üretilmektedir. Üretimi esnasında doğaya ve canlılara ziyan verilmez, hürmet ve tabiat savunma şuuru temel alınmıştır. yalnızca natürel yollarla doğada ölmüş parçalar kullanılmaktadır.

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo ağacı tütsüsü, palo santo al, palo santo aliexpress, palo santo amazon, palo santo ankara, palo santo ekşi, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo istanbul, palo santo izmir, palo santo kokusu, palo santo kullananlar, palo santo n11, palo santo nasıl kullanılır, palo santo nasıl yakılır?, palo santo ne demek, palo santo nedir?, palo santo prana vibes, palo santo satın al, palo santo satış, palo santo stick, palo santo sticks, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü mamuxa, palo santo tütsü nasıl yakılır, palo santo tütsü nedir, palo santo tütsü satın al, Palo Santo tütsüsü, palo santo yağı

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.