Mistik Tütsü Palo Santo

Palo Santo, İspanyolca kutsal ağaç anlamına gelen ve enerjinizi yükseltmek, mekanınızı arındırmak ve ruhunuzu temizlemek için kullanılan doğanın harika araçlarından biridir.

Güzel aromalı, odunsu, limon ve nane kokusuna sahiptir. Sakinlik ve berraklık getirme yeteneği için Palo Santo kullanımı oldukça yaygındır.

Palo Santo Tam Olarak Nedir?

Aslen Güney Amerika kıyılarından yetişen Palo Santo, Frankincense, Myrrh ve Copal gibi diğer mistik akrabalarına sahiptir. Sage ve Cedar gibi temizleyici bir enerjiye ve iyileştirici özelliğe sahiptir. Derinden kutsal ve manevi bir ağaç olarak kabul edilir. Ancak, Palo Santo aslında narenciye ailesinin bir parçasıdır ve odunsu tatlı çam, nane ve limon kokusuna sahiptir.

Enerjinizi temiz ve sakin tutmak ve kötü ruhları ya da kötü enerjileri kovalamak için var olduğu için popüler olan Palo Santo, pratik kullanımlara da sahiptir; ortamı temizlemek, böcekleri ve sivrisinekleri uzak tutmak içinde işe yarayabilecek hoş, taze bir dumana sahiptir. Palo Santo’nın yaratıcılığı geliştirdiği ve harika fikirlere açık olanlara iyi şans getirdiği’de biliniyor.

Palo Santo Ne için Kullanılabilir?

Geleneksel olarak soğuk algınlığı ve grip, stres, astım, baş ağrısı, depresyon, anksiyete ve iltihaplanmanın giderilmesinde kullanıldığı söylenir, Palo Santo ayrıca bağışıklık ve sinir semptomlarını yatıştırmak, hastalıklardan ve hastalıklardan hızlı bir şekilde iyileşmeye yardımcı olmak için de kullanılır.

Palo Santo Nasıl Kullanılır?

Palo Santo’yu kullanmak için bir çok sebebiniz var. Bir negatif veya istenmeyen enerji alanını temizlemek için kullanabilirsiniz; meditasyon için; veya ortamınız temizlemek için.

  • Bir palo santo çubuğunu yakın.
  • Palo Santo çubuğunun 30 saniye yanmasına izin verin, ardından dikkatlice üfleyin.
  • Palo Santo enerjisi ile temizlemek istediğiniz alanın etrafında hareket edin – yatak odanız, ofisiniz, arabanız ya da tüm eviniz – dumanın her alanda dolaşmasını sağlayın.
  • Palo Santo çubuğunu temizlediğiniz her odanın veya alanın köşesine götürürken, yüksek sesle niyetlerinizi ve dualarınızı söyleyin.
  • Zengin bir koku havayı dolduracak, şu an için enerji ve berraklık getirecektir.
  • Alanınızı temizlediğinizi hissettiğinizde, Palo Santo Tütsü çubuğunu yanmaz bir kabın içine koyun ve közlerin yanmasına izin verin.

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo satın al, palo santa satın al, Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo al, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo fiyatları, palo santo nedir?, palo santo nerede satılır, palo santo satın al, palo santo tütsü, palo santo tütsüsü nasıl yapılır, palosso, palosso baros, palo santo satış, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü faydaları, palo santo tütsü ne işe yarar, palo santo tütsü nedir, palosanto, pozitif enerji

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.