Palo Santo Çubukları

Palo Santo tütsü çubukları enerjiyi yenilemek, kötülükten kurtulmak, meditasyonda yardımcısı, zihne netlik kazandırma, antibakteriyel, bağışıklık sistemini sakinleştirmeye ve güçlendirmeye yardımcı ve temizleme aracı olarak kullanılır.

Kötü enerjiyi önceki günden temizlemek için uyandıktan sonra yakıp yeni güne güçlü ve ilham verici bir şekilde başlayabilirsiniz. Evde biri hastalandıktan sonra durgun enerjiyi temizlemek veya hastalığı yok etmek için de kullanılabilir.

Palo Santo çubukları hoş bir  kokuya sahiptir.

 Palo Santo nedir?

Palo Santo, Güney Amerika kıyılarında yetişen ve Frankincense, Myrrh ve Copal ile ilişkili olan mistik bir ağaçtır. İspanyolca’da tam anlamıyla “Kutsal Ağaç” anlamına gelir. Turunçgil ailesinin bir parçasıdır ve tatlı çam, nane ve limon kokularına sahiptir.

Tören Büyüsü

Palo Santo, Sage ve Cedar’a benzer enerjik temizlik ve şifa özellikleri nedeniyle birçok kişi tarafından beğeniliyor. Enerjilerini topraklı ve açık tutmada cennetsel varlığı nedeniyle popüler olan güçlü bir ilaçtır. Ekvador ve Peru’da yaşayan insanlar için en önemli kullanım alanlarından biri olan sivrisinekleri ve diğer uçan böcekleri uzak tutmada iyi çalışan hoş ve taze bir duman yaratır. Meditasyona hazırlanırken titreşiminiz’i yükselten ve tüm yaratımların Kaynağı ile daha derin bir bağlantıya izin veren canlandırıcı bir koku sağlar. Ayrıca Palo Santo’nın yaratıcılığı geliştirdiği ve büyüsüne açık olanlara iyi şans getirdiği söyleniyor.

İyileşme Faydaları

Palo Santo geleneksel olarak soğuk algınlığı, grip semptomları, stres, astım, baş ağrısı, endişe, depresyon, iltihaplanma, duygusal ağrı ve daha fazlasını hafifletmek için kullanılır. Bu uçucu yağ, aroma terapi için mükemmeldir ve ayrıca masaj çalışmaları sırasında iyileşmeye yardımcı olmak için de kullanılabilir. Hastalığın daha hızlı iyileşmesi için bağışıklık ve sinir sistemlerini yatıştırmak için idealdir. Esansiyel yağ formunda, kanser semptomları için faydalı olan yüksek seviyede D-Limon’en ve Monotropen içeren fiziksel ağrı ve yanma için iyi çalışır.

Sürdürülebilirlik

Bu büyülü ağacın en iyi kısmı, son 10 yılda devletler ve bilim insanları tarafından, öneminin fark edilerek devlet korumasına alınması ve sürdürülebilir bir şekilde hasat edilmiş olmasıdır. Doğaya ve canlılara zarar vermeden doğaya sadık kalınarak sadece ölü palo santo çubukları hasat edilmektedir. Bu, Sevgi ve Saygı ile gösterilen yüksek kaliteli bir ürünü sigortalar.

% 100 Sürdürülebilir ve Doğal

Yakma Talimatları

  • Palo Santo çubuğunu yakın.
  • Çubuğun ateş etmesine izin verin ve yaklaşık 30 saniye yanmasına izin verin. Ardından alevi hafifçe üfleyin. Gerekirse, dumanı işlem boyunca devam ettirmek için közler’e üfleye bilirsiniz.
  • Yüksek sesle ya da sessizce söyle, “Palo Santo’nın bitki ruhunun bu alanı nimetlerle doldurmasını rica ediyorum.”
  • Boşluğunuzu nimetler ile doldurmak için ön kapıdan başlayın ve Palo Santo ile saat yönünde yürüyün. Kendinizi, alanınızı veya kristallerin’izi kutsamak için, Palo Santo’nın dumanını ve zengin kokusunu odayı doldurmasına izin verin.
  • İşiniz bittiğinde Palo Santo çubuğunuzu yanmaz bir kaba yerleştirin. Çubuğun sonunda parıltı, sonunda kendi başına dışarı çıkacaktır. Aydınlatmanın ardından tamamen sönen geleneksel tütsüden farklı olarak Palo Santo ağacınız birçok kez kullanılabilir.

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo ağacı tütsüsü, palo santo al, palo santo aliexpress, palo santo amazon, palo santo ankara, palo santo ekşi, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo istanbul, palo santo izmir, palo santo kokusu, palo santo kullananlar, palo santo n11, palo santo nasıl kullanılır, palo santo nasıl yakılır?, palo santo ne demek, palo santo nedir?, palo santo prana vibes, palo santo satın al, palo santo satış, palo santo stick, palo santo sticks, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü mamuxa, palo santo tütsü nasıl yakılır, palo santo tütsü nedir, palo santo tütsü satın al, Palo Santo tütsüsü, palo santo yağı

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.