Palo Santo Faydaları

Palo Santo Nedir?

Palo Santo, Güney Amerika kıyılarında yetişen ve Frankincense, Myrrh ve Copal ile ilgili olan mistik bir ağaçtır. İspanyolca’da, isim tam anlamıyla “Kutsal Ağaç” dır. Narenciye ailesinin bir parçasıdır ve çam, nane ve limon tatlarına  sahiptir.

Faydaları

Palo Santo, Sage ve Cedar gibi enerjisel olarak arındırıcı ve iyileştirici özellikleriyle birçok insan tarafından beğenilmektedir. Enerjileri topraklı ve açık tutmak için cennetsel varlığıyla popülerleşen güçlü bir ilaçtır. Ekvador ve Peru’da yaşayan insanlar için en önemli kullanımlardan biri olan sivrisinekleri ve diğer uçan böcekleri uzak tutmak için iyi çalışan hoş ve taze bir duman yaratır. Meditasyona hazırlanırken titreşiminizi arttıran ve tüm yaratımın Kaynağı ile daha derin bir bağlantıya izin veren canlandırıcı bir koku sağlar. Palo Santo’nın yaratıcılığı artırdığı ve büyüsüne açık olanlara iyi bir servet kazandığı da söylenir.

Sağlık Faydaları

Palo Santo geleneksel olarak soğuk algınlığı, grip semptomları, stres, astım, baş ağrısı, anksiyete, depresyon, inflamasyon, duygusal ağrı ve daha fazlasını rahatlatmak için kullanılır. Bu Esansiyel Yağı Aromaterapi için mükemmeldir ve aynı zamanda iyileştirme yardımcı olmak için masaj çalışması sırasında da kullanılabilir.Hastalığın daha hızlı iyileşmesi için bağışıklık sistemini ve sinir sistemini sakinleştirmek için idealdir. Esansiyel yağ formunda, kanser semptomları için yararlı olan yüksek seviyelerde D-Limonen ve Monotropenler içeren fiziksel ağrı ve enflamasyon için iyi çalışır.

Sürdürülebilirlik 

Bu büyülü ağacın en güzel yanı, son 10 yılda 30.000’den fazla ağaç diken bir ailenin vahşi hazırlanmış ve sürdürülebilir bir şekilde toplanmasıdır. Uçucu yağ sadece tehlikeli kimyasallar veya çözücüler kullanılmadan “Buhar Damıtma” ile ölü ağaçlardan ve düşmüş dallardan çıkarılabilir. Bu, Sevgi ve Saygı ile bakılan yüksek kaliteli bir ürünü sigortalar.% 100 Sürdürülebilir ve Doğal

Yakma Talimatları

Palo Santo çubuğunu tutuşturmak için bir mum, maç veya çakmak kullanın. Ucu, aleve doğru aşağı bakacak şekilde 45 derecelik bir açıyla tutun. Yaklaşık 30 saniye boyunca 1 dakika yanmasına izin verin ve sonra dışarı üfleyin. Çalışma alanınızı, evinizi, arabanızı, banyonuzu veya enerjiyi temizlemek istediğiniz her yere gidin. Zengin koku aynı zamanda iyi hislerle birlikte anı ve berraklığı da beraberinde getirecektir. Bittiğinde, çubuğu metal, cam veya kil ateşe dayanıklı bir kaba yerleştirin. Dumanı havaya uçurmayacağınız zaman, parıltı kendi kendine bitecektir. Yangınla çalışırken daima dikkatli olun ve saygı gösterin.

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo satın al, palo santa satın al, Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo al, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo fiyatları, palo santo nedir?, palo santo nerede satılır, palo santo satın al, palo santo tütsü, palo santo tütsüsü nasıl yapılır, palosso, palosso baros, palo santo satış, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü faydaları, Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo faydaları, Palo Santo Ne Kadar?, palo santo türkiye, Palo Santo tütsüsü, Palo SantoPalo Santo Satın Al, David Crow, David Crow Palo Santo, Palo Santo, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo satın al, palo santo türkiye, palo santo tütsü, Bursera Graveolens, Holy Wood, Palo Santo, palo santo ağaç tütsü, palo santo ağacı, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo nerede satılır, palo santo satın al, palo santo türkiye, palo santo tütsü, Palo Santo tütsüsü,palosanto,palosanto,darshan tütsü, en güzel tütsü kokusu, palo santo tütsü, palo santo yoga, sandal ağacı tütsü faydaları, Yoga Tütsüsü, Yoga Tütsüsü fiyatları, Yoga Tütsüsü palo santo, Yoga Tütsüsü satın al,enerji temizleme, Palo Santo, palo santo kullanımı, palo santo satın al, palo santo tütsü, palo santo yoga, Yoga Tütsüsü,palo santo tütsü ne işe yarar, palo santo tütsü nedir, palosanto, pozitif enerji

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.