Palo Santo Fiyat

Palo Santo kullanan ve merak edenlerin en çok takip ettiği bir şey tabi ki de fiyatı. Son zamanların en modern ve gözde aramoterapi, meditasyon ve şifa aracı olarak kullanılan palo santo fiyatıyla’da kendine ulaştırabilecek seviyede. Yıllarca bilinçsiz olarak zarar görmüş Palo Santo ağaçları son yıllarda devlet desteğiyle ve özel koruma kanunlarıyla yetiştirilmekte. Çok kısıtlı alanda yetiştirilmesi ve sadece doğal yollarla ölmüş olan ağaçların kullanılmasından kaynaklı kendisine ulaşımı biraz zor olabiliyor.

Fakat Türkiye’de yaptığımız yatırım ve anlaşmalar neticesinde ithal ettiğimiz Güney Amerika ülkelerinden yüksek miktarlarda alım neticesinde diğer satış sitelerine göre en uygun palo santo fiyatını sunabiliyoruz. Adet ve gramaj olarak satılan pala santolar’da birçok satış yeri maalesef ulaşımı kolay olmadığı için yüksek fiyatlar ile müşterilerine satış yapıyorlar. Türkiye’de tek izinli ve marka ile satış yapan olarak palosagur.com olarak biz varız. Bizim daha kolay bir şekilde ulaşabilmemiz neticesinde bizde palo santo ruhunu benimsemiş insanlara en kolay ve en uygun şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Sizde gerçek bir palo santo ürününü kullanmak ve test etmek için mağazamızı gezmeli ve rakipsiz fiyatları incelemelisiniz. Palo Santo ruhunu yaşamaya başladığınız andan itibaren gerçek sağlığa, pozitif enerjiye, gevşemeye ve birçok olumlu etkiye kavuşacaksınız.

Satın almak ve fiyatları kontrol etmek için; https://www.palosagur.com/urun-kategori/palo-santo adresinden inceleyebilirsiniz.

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.