Palo Santo Nedir?

Palo Santo, Güney Amerika sahillerine özgü büyülü kutsal bir ağaçtır. Adı, kelimenin tam anlamıyla kutsal ağaç anlamına gelmekte. Yakıldığında, dumanın hem tıbbi hem de tedavi edici iyileştirici güce sahip olduğuna inanılmaktadır. Geleneksel olarak, İnkalar, Andes, Şamanlar ve tıp insanlarının yerli halkı ruhsal arındırma, enerji temizleme ve şifa verici olduğu için yakar. En tanınmış Palo Santo kullanımlarından bazıları ilham verici yaratıcılık, koruma uyandırma, nimetleri bağışlama ve hem sevgi hem de iyi bir servet getirme içerir. Meditasyon sırasında ve öncesinde kullanmak için harika bir araçtır. Dünya’ya ve ilahi kaynağınıza daha derin bir bağlantı getirmek için titreşiminiz’i yükseltmenize yardımcı olur.

Fiziksel iyileşme için, Palo Santo faydaları arasında soğuk algınlığı, stres, baş ağrısı, anksiyete, iltihaplanma, duygusal travma ve daha pek çok semptomun giderilmesi yer alır. Niyetlerinizle birlikte ayarlayıp mühürlemek için de harikadır. Kristallerim’izi ve mücevherlerimizi temizlerken de kullanmayı seviyoruz!

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo satın al, palo santa satın al, Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo al, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo fiyatları, palo santo nedir?, palo santo nerede satılır, palo santo satın al, palo santo tütsü, palo santo tütsüsü nasıl yapılır, palosso, palosso baros, palo santo satış, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü faydaları, palo santo tütsü ne işe yarar, palo santo tütsü nedir, palosanto, pozitif enerji

Share this post

Comments (2)

 • Merhaba
  Bir adet tütsü ne kadar süre gidiyor?

  Berrak
  Cevapla
  • 1 adet tütsü 30 saniye yakılıp söndürüldüğünde ortalama 10 defa yakılabilir.

   admin
   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.