Palo Santo Türkiye

Palo Santo, Türkiye’de bulunmayan dünya da ise sadece belli bir doğaya sahip bölgelerde bulunan doğal bir ağaçtır. Güney Amerika kıstasına özgü bir vahşi ağaçtır. Ülke olarak ise Peru, Venezüella, Kuzey Arjantin, Paraguay, Bolivya, Brezilya Mato Grosso, Kosta Rika, El Salvador, Guatemala, Honduras, Kolombiya, Ekvador ve Galápagos’da bulunur. 

İklim ve doğa koşullarına göre Türkiye’de yetişmeyen ve yetişme olasılığı çok düşüktür. Yetiştirilen ülkelerde ise devlet destekli üretimi olan bir ağaçtır. Yetiştirilen palo santo tütsü ağaçları doğada, doğal olarak öldükten sonra işlenir. Palo santo ağaçları işlenirken doğaya ve canlılara zarar verilmez. 

Yüzyıllar boyunca şamanların kutsal tütsüleri olarak bilinir ve kullanılır. Yakıldığında etrafa titreşimi yüksek bir koku yaymaktadır. İlk keşfedildiği günden bugüne kadar gelmesine en büyük nedenlerin biri de budur. Yenilenmek istediğini zaman palo santonun büyüsüne katılabilirsiniz.

Palosagur.com olarak Türkiye’de bulunmayan palo santo ağaç tütsüsü’nü özel olarak Ekvador’da ithal ederek sizlere ulaştırıyoruz. https://www.palosagur.com/magaza üzerinden ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo satın al, palo santa satın al, Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo al, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo fiyatları, palo santo nedir?, palo santo nerede satılır, palo santo satın al, palo santo tütsü, palo santo tütsüsü nasıl yapılır, palosso, palosso baros, palo santo satış, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü faydaları, Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo faydaları, Palo Santo Ne Kadar?, palo santo türkiye, Palo Santo tütsüsü, Palo SantoPalo Santo Satın Al, David Crow, David Crow Palo Santo, Palo Santo, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo satın al, palo santo türkiye, palo santo tütsü, Bursera Graveolens, Holy Wood, Palo Santo, palo santo ağaç tütsü, palo santo ağacı, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo nerede satılır, palo santo satın al, palo santo türkiye, palo santo tütsü, Palo Santo tütsüsü,palosanto,palosanto,palo santo tütsü ne işe yarar, palo santo tütsü nedir, palosanto, pozitif enerji

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.