Palo Santo Tütsü Kılavuzu

Negatif enerjilerin üstünden gelmek için birçok şey deneniyor, ara buluculuk, kristal öğütme, uzun sıcak bir banyo ama biz Palo Santo’u seviyoruz ve öneriyoruz. Çünkü en basit ve çok yönlü çözümlerden biri. Yanması ile çıkan duman, meditasyon ile birlikte bir ritüelin parçası olur veya tütsü brülör kullanılarak gün boyunca pozitif enerji kazandırır.

“Kutsal ağaç ” olarak İspanyolca adlandırılır. Palo Santo Güney Amerika’nın seçkin bölgelerinde yetişir ve kutsal sayılan bir ağaçtır. Ritüel dua, törenler ve şifa aracı olarak yüzyıllardır kullanılmaktadır. İnka İmparatorluğu’na kadar uzanır. Şamanlar ve şifacılar tarafından saflaştırmanın metafizik özellikleri ve negatif enerjileri temizlemesi için tercih edilir ve yerli halkın ritüellerinde yaygın bir kullanıma sahipti.

Limon’en ve a-terpineol gibi beyin oksijenli terpenler açısından zengin olan Palo Santo, canlandırıcı ve olumlu bir etkiye sahiptir. Enerji alanını temizlediğine inanılıyor, böylece negatif enerjileri saptırma ve itme yeteneklerini arttırıyor ve meditasyon için hazırlık aşamasında pozitif titreşimlerin’izi yükseltiyor. Ayrıca, yaratıcılığı, üretkenliği artırabilen ve iyi şansları artırabilen topraklama ve odaklama etkisi ile de bilinir.

Palo Santo aynı zamanda böcek iticiliğine karşı etkili bir doğal alternatif olduğunu kanıtladı. Ek olarak, inanılmaz kokuyor ve kokulu mumlar ve uçucu yağlar yerine kullanılabilir.

PALO SANTO TÜTSÜ NASIL KULLANILIR?

Çubuğunu tutuşturmak için bir mum, kibrit veya çakmak kullanın. Sonra ucu aşağı dönük 45 derecelik bir açıyla tutup, ateş verin. Çubuğun bir dakika 30 saniye boyunca yanmasına izin verin ve ardından üfleyin.Arınmak istediğiniz, niyet etmek istediğiniz, pozitif enerji kazandırmak istediğiniz, bereket arttırmak istediğiniz, şifa yaymak istediğibiz yerlerde gezdirin veya elinizde yada bir yere koyarak bekletin. Dinlenmeye bıraktığınızda çubuk yanacak ve yaklaşık 1-5 dakika duman çıkaracaktır.

Eğer pozitif enerji için kullanıyorsanız uzun süre yakabilirsiniz. Meditasyon ritüeliniz varsa, antrenmandan önce Palo Santo tütsü yakabilirsiniz. Bu, enerjinizi ve zihninizi meditasyon için hazırlamanıza yardımcı olacak ve uygulamalarınızla daha kolay bağlantı kurmanızı sağlayacaktır.

PaloSagur.com Palo Santo

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo satın al, palo santa satın al, Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo al, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo fiyatları, palo santo nedir?, palo santo nerede satılır, palo santo satın al, palo santo tütsü, palo santo tütsüsü nasıl yapılır, palosso, palosso baros, palo santo satış, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü faydaları, palo santo tütsü ne işe yarar, palo santo tütsü nedir, palosanto, pozitif enerji

 

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.