Palo Santo Tütsü Nasıl Kullanılır?

Palo Santo, Güney Amerika sahillerine özgü büyülü kutsal bir ağaçtır. Adı, kelimenin tam anlamıyla kutsal ahşap anlamına gelmekte. Yakıldığında, dumanın hem tıbbi hem de tedavi edici iyileştirici güce sahip olduğuna inanılmaktadır. Geleneksel olarak, İnkalar, Andes, Şamanlar ve tıp insanlarının yerli halkı ruhsal arındırma, enerji temizleme ve şifa verici olduğu için yakar. En tanınmış Palo Santo kullanımlarından bazıları ilham verici yaratıcılık, koruma uyandırma, nimetleri bağışlama ve hem sevgi hem de iyi bir servet getirme içerir. Meditasyon sırasında ve öncesinde kullanmak için harika bir araçtır. Onun canlandırıcı kokusu. Dünya’ya ve ilahi kaynağınıza daha derin bir bağlantı getirmek için titreşimimizi yükseltmemize yardımcı olur.

Fiziksel iyileşme için, Palo Santo faydaları arasında soğuk algınlığı, stres, baş ağrısı, anksiyete, iltihaplanma, duygusal travma ve daha pek çok semptomun giderilmesi yer alır. Niyetlerinizle birlikte ayarlayıp mühürlemek için de harikadır. Kristallerimi’zi ve mücevherlerimizi temizlerken de kullanmayı seviyoruz!

PALO SANTO SATIN AL

Büyüleyici Palo Santo Wood’un en şaşırtıcı yönlerinden biri, son 10 yılda Ekvador’da 30.000’den fazla ağaç diken bir ailenin vahşi bir şekilde hasat edilmesidir. Palo Santo ağacı, hasattan önce 4-10 yıl boyunca ölü halde duran doğal olarak düşen ağaçlardan ve dallardan gelir. Bu, sürekli olarak sevgi ve saygı ile çevrili çok kaliteli bir ürün sağlar.

Palo Santo, enerjik bir koruma sağlayacak, kötü enerjiyi kaldıracaktır, ruhunuzu yükseltecek ve evinizi kutsamalar’la dolduracaktır.

Palo Santo Tütsü Nasıl Kullanılır?

  • Çubuğunu tutuşturmak için bir mum, kibrit veya çakmak kullanın. Sonra ucu aşağı dönük 45 derecelik bir açıyla tutup, ateş verin. Çubuğun bir dakika 30 saniye boyunca yanmasına izin verin ve ardından üfleyin.Arınmak istediğiniz, niyet etmek istediğiniz, pozitif enerji kazandırmak istediğiniz, bereket arttırmak istediğiniz, şifa yaymak istediğibiz yerlerde gezdirin veya elinizde yada bir yere koyarak bekletin. Dinlenmeye bıraktığınızda çubuk yanacak ve yaklaşık 1-5 dakika duman çıkaracaktır.
  • İşiniz bittiğinde Palo Santo çubuğunuzu yanmaz bir kaba yerleştirin. Çubuğun sonunda parıltı, sonunda kendi başına dışarı çıkacaktır. Aydınlatmanın ardından tamamen sönen geleneksel tütsüden farklı olarak Palo Santo ağacınız birçok kez kullanılabilir.

PALO SANTO SATIN AL

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo satın al, palo santa satın al, Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo al, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo fiyatları, palo santo nedir?, palo santo nerede satılır, palo santo satın al, palo santo tütsü, palo santo tütsüsü nasıl yapılır, palosso, palosso baros, palo santo satış, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü faydaları, Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo faydaları, Palo Santo Ne Kadar?, palo santo türkiye, Palo Santo tütsüsü, Palo SantoPalo Santo Satın Al, David Crow, David Crow Palo Santo, Palo Santo, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo satın al, palo santo türkiye, palo santo tütsü, Bursera Graveolens, Holy Wood, Palo Santo, palo santo ağaç tütsü, palo santo ağacı, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo nerede satılır, palo santo satın al, palo santo türkiye, palo santo tütsü, Palo Santo tütsüsü,palosanto,palosanto,darshan tütsü, en güzel tütsü kokusu, palo santo tütsü, palo santo yoga, sandal ağacı tütsü faydaları, Yoga Tütsüsü, Yoga Tütsüsü fiyatları, Yoga Tütsüsü palo santo, Yoga Tütsüsü satın al,enerji temizleme, Palo Santo, palo santo kullanımı, palo santo satın al, palo santo tütsü, palo santo yoga, Yoga Tütsüsü,palo santo tütsü ne işe yarar, palo santo tütsü nedir, palosanto, pozitif enerji

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.