Palo Santo Tütsü Nasıl Kullanılır?

Palo Santo, Güney Amerika sahillerine özgü büyülü Palo Santo ağacından gelen kutsal bir ağaçtır. Adı, kelimenin tam anlamıyla kutsal ahşap anlamına gelmekte. Yakıldığında, dumanın hem tıbbi hem de tedavi edici iyileştirici güce sahip olduğuna inanılmaktadır. Geleneksel olarak, İnkalar, Andes, Şamanlar ve tıp insanlarının yerli halkı ruhsal arındırma, enerji temizleme ve şifa verici olduğu için yakar. En tanınmış Palo Santo kullanımlarından bazıları ilham verici yaratıcılık, koruma uyandırma, nimetleri bağışlama ve hem sevgi hem de iyi bir servet getirme içerir. Meditasyon sırasında ve öncesinde kullanmak için harika bir araçtır. Onun canlandırıcı kokusu, Dünya’ya ve ilahi kaynağınıza daha derin bir bağlantı getirmek için titreşiminizi yükseltmenize yardımcı olur.

Fiziksel iyileşme için, Palo Santo faydaları arasında soğuk algınlığı, stres, baş ağrısı, anksiyete, iltihaplanma, duygusal travma ve daha pek çok semptomun giderilmesi yer alır. Niyetlerinizle birlikte ayarlayıp mühürlemek için de harikadır. Kristallerimizi ve mücevherlerimizi temizlerken de kullanmayı seviyoruz!

Büyüleyici Palo Santo Wood’un en şaşırtıcı yönlerinden biri, son 10 yılda Ekvador’da 30.000’den fazla ağaç diken bir ailenin vahşi bir şekilde hasat edilmesidir. Palo Santo ağacı, hasattan önce 4-10 yıl boyunca ölü halde duran doğal olarak düşen ağaçlardan ve dallardan gelir. Bu, sürekli olarak sevgi ve saygı ile çevrili çok kaliteli bir ürün sağlar.

Palo Santo, enerjik bir koruma sağlayacak, herhangi bir kötü enerjiyi kaldıracaktır, ruhunuzu yükseltecek ve evinizi kutsamalarla dolduracaktır.

  • Palo Santo çubuğunu yakın.
  • Çubuğun ateş etmesine izin verin ve yaklaşık 30 saniye yanmasına izin verin. Ardından alevi hafifçe üfleyin. Gerekirse, dumanı işlem boyunca devam ettirmek için közlere üfleyebilirsiniz.
  • Yüksek sesle ya da sessizce söyle, “Palo Santo’nın bitki ruhunun bu alanı nimetlerle doldurmasını rica ediyorum.”
  • Boşluğunuzu nimetler ile doldurmak için ön kapıdan başlayın ve Palo Santo ile saat yönünde yürüyün. Kendinizi, alanınızı veya kristallerinizi kutsamak için, Palo Santo’nın dumanını ve zengin kokusunu odayı doldurmasına izin verin.
  • İşiniz bittiğinde Palo Santo çubuğunuzu yanmaz bir kaba yerleştirin. Çubuğun sonunda parıltı, sonunda kendi başına dışarı çıkacaktır. Aydınlatmanın ardından tamamen sönen geleneksel tütsüden farklı olarak Palo Santo ağacınız birçok kez kullanılabilir.
Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün arayın..

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by