Palo Santo Tütsü Nerede Satılır?

Palo Santo, Güney Amerika kıyılarında yetişen bir tütsü çeşididir. Dünya’ya ithali Güney Amerika ülkeleri tarafından yapılmaktadır. Ülkemizde ve komşu ülkelerimizde yetişmediğinden bulunması ve tedariki’de oldukça zordur.

Palosagur.com olarak Güney Amerika ülkesi Ekvador’da ithal ettiğimiz palo santo tütsüsü’nü sitemiz ve anlaşmalı marka sitelerimizden satın alımı yapabilirsiniz. Son zamanlarda palo santo‘nun faydalarının bilinmesinin artması ve popülerliğinin artmasıyla birlikte kullanım sayısı da artmıştır. Yoga, Meditasyon, Nefes egzersizleri ile uğraşanlar ve bilinç altı rahatlığı, huzur ve enerji kazanmak isteyenlerin çokça tercih ettiği palo santo tütsüsü’nü palosagur.com aracılığıyla https://www.palosagur.com/urun-kategori/palo-santo üzerinden satın alabilirsiniz.

Palo Santo tütsüsü’nün bir çok kullanım alanı ve amacı vardır. Bunlar;

  • Meditasyon ve nefes çalışmaları,
  • Yoga seansları,
  • Konsantrasyon ve yaratıcılık gerektiren anlar,
  • Yeni bir eve/ofise taşındığınızda,
  • Enerjinizi düşük, kendinizi keyifsiz ya da hasta hissettiğinizde,
  • Sabah güne başlamadan, gece ise yatmadan önceki eskiden arınma ve yeniye hazırlanma ritüelleriniz de,
  • Niyet çalışmalarınızda,
  • Yeni ay ve dolunay ritüelleriniz de,
  • Mide ağrısında ve romatizma’da merhem olarak kullanılır.

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo ağacı tütsüsü, palo santo al, palo santo aliexpress, palo santo amazon, palo santo ankara, palo santo ekşi, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo istanbul, palo santo izmir, palo santo kokusu, palo santo kullananlar, palo santo n11, palo santo nasıl kullanılır, palo santo nasıl yakılır?, palo santo ne demek, palo santo nedir?, palo santo prana vibes, palo santo satın al, palo santo satış, palo santo stick, palo santo sticks, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü mamuxa, palo santo tütsü nasıl yakılır, palo santo tütsü nedir, palo santo tütsü satın al, Palo Santo tütsüsü, palo santo yağı

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.