Palo Santo Tütsülük

Merhaba, yine palosagur.com olarak yeni bir ürün ile karşınızdayız. Uzun süredir bizden istediğiniz palo santo tütsülük modellerimiz artık stoklarda. Birçok kullanıcıdan bu ürün için talep aldık ve bu talebe kayıtsız kalmamak için bu ürünü palo santo ağaç tütsü için geliştirdik. Palo Santoları artık yaktıktan sonra dumanının yayılmasını sağlayacak bir tütsülüğümüz var. Elinizde tutmanıza ve bir yere dayamanıza gerek kalmadan artık bu tütsülük sayesinde palo santo’nuzu güvenle koyabilir ve yakabilirsiniz.

Bu özel ürünün bir süre için özel satış fiyatı 50 TL olarak belirlenmiştir. Sizde sürekli palo santo tütsü yakıyor iseniz bu ürün tam size göre. Artık Palo Santo ruhuna ve büyüsüne bir adım daha kapılmış olacaksanız.

Palo Santo Tütsülük

Ürünün özellikler;

  • Palo Santo tütsülük.
  • Seramik çamurundan yapılmıştır.
  • El yapımı ve el çizimidir.
  • Tabanı yarı düzdür.
  • Şekil verildikten sonra sır altı resmedilmiştir.
  • Tamamen doğal malzemelerle, kurşunsuz sır kullanılmıştır.
  • Elde hafif yıkamaya uygundur.

Ürünün resimleri;

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo satın al, palo santa satın al, Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo al, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo fiyatları, palo santo nedir?, palo santo nerede satılır, palo santo satın al, palo santo tütsü, palo santo tütsüsü nasıl yapılır, palosso, palosso baros, palo santo satış, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü faydaları, palo santo tütsü ne işe yarar, palo santo tütsü nedir, palosanto, pozitif enerji

 

 

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.