Palo Santo Tütsüsü

Palo Santo Yoga Tütsü, şamanlar tarafında yüz yıllardır kullanılan kötü enerjiyi kovan, ruhsal, bedensel yenileyici, bolluk, bereketlik katan, ilham verici yaratıcılık, koruma uyandırma, nimetleri bağışlama gibi bir çok özellik kattığı inanılmakta. Meditasyon öncesi ve sonrasında kullanımı oldukça yaygındır. Niyetlerinizle birlikte ayarlayıp mühürlemek için de harikadır. 

Yoga yapanların da çokça kullandıkları, ruhsal ve bedensel değerler kattığına da inanıldığı için yoga tütsüsü olarak’da bilinmekte ve değer görmektedir. Yoga yapanlar, canlandırıcı kokusu ile dünya’ya ve ilahi kaynağa daha derin bir bağlantı kurmak için titreşiminiz’i yükselmenize yardımcı olur.

Palo Santo yoga tütsü, Güney Amerika’da sadece belli ülkelerde bulunmaktadır. Bu yüzden yoga yapanların her zaman ulaşamadı bir tütsü çeşididir. Palosagur.com olarak özel olarak %100 doğal olarak doğal şekilde ölmüş palo santo ağaçlarını Türkiye’ye tedarik’ini sağlıyoruz.

https://www.palosagur.com/urun-kategori/palo-santo sayfamız üzerinden palo santo tütsü’lerini bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün arayın..

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by