Palo Santo Yoga Tütsü

Palo Santo veya diğer adıyla “Holy Wood”, Güney Amerika kıyılarında yetişen mistik bir ağaçtır. İspanyolca’da “kutsal ağaç” anlamına gelen Palo Santo, Orta ve Güney Amerika’da yaygın olarak bulunan bir ağaçtır. Soyları narenciye ailesine dayanır ve buhur, mür, ve kopal ile ilgilidir En belirgin özeliği temizleme ve kötü enerji temizlemedir.

Palo Santo, diğer enerji vericiler’den ve temizleme araçlarından çok daha farklıdır. Yakılmadığı halde mistik kokusunu ortama dağıtmaktadır. . Palo Santo genellikle Amazon şamanları tarafından kutsal bitki ruhu törenlerinde kullanılır; yanan çubukların yükselen dumanının talihsizlikleri, olumsuz düşünceleri gidermek ve kötü ruhları kovalamak için ritüel katılımcılarına enerji getirdiğine inanılmaktadır. İlk kullanımı İnka dönemine kadar uzandığı bilinmektedir.

Bir ağacın veya düşen dallarının, ahşabının tıbbi ve mistik özelliklerinin canlanmaya başlaması için 4-10 yıl boyunca doğal olarak ölmesi gerektiği düşünülmektedir. Ayrıca, Palo Santo’nun şimşek çakan dallarının, tıbbi ve mistik özelliklerin en yüksek konsantrasyonuna sahip olduğuna inanılmaktadır. Bu yüzden meditasyon ve yoga ritüellerin’de sıkça kullanılmaktadır. Birçok kesimce’de meditasyon tütsüsü ve yoga tütsüsü olarak bilinmektedir.

Palo Santo, devlet kontrollerinde sürdürülebilir tarım ile üretilmektedir. Üretimi sırasında doğaya ve canlılara zarar verilmez, saygı ve doğa koruma bilinci esas alınmıştır. Sadece doğal yollarla doğada ölmüş parçalar kullanılmaktadır.

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo ağacı tütsüsü, palo santo al, palo santo aliexpress, palo santo amazon, palo santo ankara, palo santo ekşi, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo istanbul, palo santo izmir, palo santo kokusu, palo santo kullananlar, palo santo n11, palo santo nasıl kullanılır, palo santo nasıl yakılır?, palo santo ne demek, palo santo nedir?, palo santo prana vibes, palo santo satın al, palo santo satış, palo santo stick, palo santo sticks, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü mamuxa, palo santo tütsü nasıl yakılır, palo santo tütsü nedir, palo santo tütsü satın al, Palo Santo tütsüsü, palo santo yağı

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.