Palo Santo’nun Hikayesi

Palo Santo (Bursera Graveolens) kutsal bir ağaçtır ve Güney Amerika’nın belli bölgelerinde yetişir. İspanyolca’dan Palo Santo, Azizlerin Ağacı veya Kutsal Ağaç anlamına gelir. Ritüel dualarda, törenlerde ve iyileşmede şamanlarca yüzyıllarca kullanılmıştır. Yakın botanik kuzenleri Frankincense ve Myrrh gibi, Palo’ya canlandırıcı ve olumlu nitelikleri veren limonen ve a-terpineol gibi beyin oksijenlendirici terpenleri bakımından zengindir.

Palo Santo Ağacı
Sadece düşen ağaçlar ve dallar toplanabilir ve 3 ila 5 yıl boyunca kurumasına ve sertleşmesine izin verilmelidir.

Üçüncü Göz Ağacı’nın Palo Santo’u, Palo Santo ağacının tahsil edilmesinin sürdürülebilir bir şekilde hasat edilmesini sağlar. Toplama yöntemi ağacın kutsallığına saygı duyar ve ağacın ömrünün devam etmesini sağlar. Canlı ağaçlar asla kesilmez. Sadece düşen ağaçlar ve dallar toplanabilir ve 3-5 yıllık bir süre boyunca kurumasına ve sertleşmesine izin verilmelidir. Bu süre zarfında, kimyasal bir dönüşüm gerçekleşir ve canlı ağaçta akışkan olan öz, Palo Santo’a değerli portakal ve altın taneleri vererek Palo Santo’a kristalleşmeye ve tortular oluşturmaya başlar. Bu zengin reçine birikintileri içinde, Palo’nun özü en derin olanıdır.

Kutsal Ağaç
Toplama yöntemi ağacın ve ağacın kutsallığına saygı duyar.

Third Eye Wood ekibi, Palo Santo’nın sürdürülebilir koleksiyonuna kendini adamış durumda.  Elde edebileceğimiz en ince ve en yoğun ağaçtan yapılmış, uygun fiyatlarda reçine ve koku bakımından zengin ürünler sunuyoruz. Palo Santo‘dan veya Palo Santo ile yaptığımız ürünler, ABD’de el yapımı ve hazırlanmış. Palo Santo özünün bütünlüğünü korumak için kaplarımız kapatılabilir. Lütfen bu Palo Santo‘yu dünyamız için iyi niyet ve nimetler ile kullanın. Lütfen sorumlu bir şekilde satın alın ve yalnızca saygılı ve sürdürülebilir Palo Santo koleksiyonunu destekleyin.

 

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo fiyat, palo santo nedir?, palo santo satın al, palo santa satın al, Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo al, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo fiyatları, palo santo nedir?, palo santo nerede satılır, palo santo satın al, palo santo tütsü, palo santo tütsüsü nasıl yapılır, palosso, palosso baros, palo santo satış, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü faydaları, palo santo tütsü ne işe yarar, palo santo tütsü nedir, palosanto, pozitif enerji

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.