Sertifikalı Palo Santo

Daha önceki bir çok blog yazımızda palo santo’nun faydaları, ne işe yaradığı, gereksinimleri ve devlet tarafından koruma altında olan bir ağaç olduğunu belirtmiştik. Bu yazımızda da palosagur.com olarak Ekvador tarafından Palo Santo ürünlerinin satış iznini aldığımız belgeyi sizlere sunmak istiyoruz.

Palo Santo ağacı Güney Amerika devletleri tarafından koruma altına alınan ve sürdürülebilir tarım ile yetiştirilen bir ağaçtır. Palo Santo ürünlerini satışının yapmak içinde devletler tarafından gerekli izinlerin alınmış olması gerekmekte. Bu izinleri devletler palo santo’nun sürdürülebilirliğinin devam etmesi için bazı özel maddelere bağlamışlardır. Palosagur.com olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne palo santo tütsü, palo santo sabun ürünlerini Ekvador devleti tarafından bize verilen özel sertifika ile satışını yapmaktayız. Bu sertifika sadece orijinal palo santo ürünlerinin satmak değil, doğayı ve canlıları korumaya yardımcı olduğumuzun belgesidir. Palo santo yetiştirilmesinde herhangi bir şekilde doğaya ve canlıya zarar verilmez. Doğada, doğal olarak ölmüş palo santo ağaçları değerlendirilir. Sizde palo santo tütsü ve ürünlerini kullanırken satıcısının sertifikasının olduğunu bilmeniz önemlidir. Bu şekilde doğaya ve canlıya zarar verilmesinin önüne geçebilirsiniz.

Her ay düzenli olarak Ekvador’dan sertifikamız bize iletilmektedir.

Palo Santo, palo santo ağacı, palo santo ağacı tütsüsü, palo santo al, palo santo aliexpress, palo santo amazon, palo santo ankara, palo santo ekşi, palo santo faydaları, palo santo fiyat, palo santo istanbul, palo santo izmir, palo santo kokusu, palo santo kullananlar, palo santo n11, palo santo nasıl kullanılır, palo santo nasıl yakılır?, palo santo ne demek, palo santo nedir?, palo santo prana vibes, palo santo satın al, palo santo satış, palo santo stick, palo santo sticks, palo santo türkiye, palo santo tütsü, palo santo tütsü mamuxa, palo santo tütsü nasıl yakılır, palo santo tütsü nedir, palo santo tütsü satın al, Palo Santo tütsüsü, palo santo yağı

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.