– Türkiye’nin her yerine MNG Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

– Binay Bilişim, gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. Binay Bilişim’de müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişiklik için ek bir ücret talep edilmez.

– Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi’yle tahmini 2-3 gün içerisinde (30 günlük yasal süre içerisinde) teslimat yapılmaktadır.

Siparişlerinizle ilgili bilgi almak için destek@palosagur.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Kargo bedelini belirleyen iki kıstas vardır:

1. Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı. (Her bir ürünün veritabanında kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak toplam ağırlık sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.)

2. Paketinizin teslim edileceği yer.  

– Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Yoğunluğa Bağlı Olarak Her gün saat 14.00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün, bu saatten sonra yapılan siparişler ertesi gün kargoya verilir. (Havale ile ödemeli siparişlerde, sipariş ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)

– Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

“HESABIM” menüsünden “Sipariş Bilgilerim” butonunu tıklayınız ve siparişinizi görüntüleyiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde, ekrandaki “SİPARİŞ DURUMU” alanında “Kargoya Verildi” bilgisi yer almaktadır. Durum ayrıca e-posta ile bildirilecektir.

– “Hasar Tespit Tutanağı” nedir?

Tarafınıza ulaşan paketleri kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Paket içinden çıkan hasarlı ürün/ürünler durumunda; kargo elemanının şahitliğinde bu durumu tutanağa geçirmelisiniz. Teslim 

aldığınız paketin tarafınıza kırık, hasarlı ulaştığı hususunu tutanakta mutlaka belirtilerek sizin tarafınızdan ve kargo elemanı tarafından imzalanması gerekmektedir.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.