Ücretsiz Kargo

75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo, Türkiye’nin her yerine ücretsizdir. 75 TL’den az tutarda yapılan alışverişlerde kargo ücreti sepette otomatik olarak toplam tutara eklenir. Hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz İstanbul içi adresinize ertesi iş günü, Türkiye’nin tüm illerine 1-3 iş günü içerisinde Ptt Kargo veya alternatif Sürat Kargo Kargo ile teslim edilir.

Kurye İle İstanbul İçi 4 Saatte Teslimat

Hafta içi 09:30 – 17:00 saatleri arasında verdiğiniz İstanbul içi siparişleriniz, en geç 4 saatte adresinize anlaşmalı kurye şirketimiz Scotty ile teslim edilir. Kurye ücreti İstanbul’un her yerine 25 TL’dir.

Uluslararası Gönderim

Uluslararası gönderimlerimizi DHL Express ile yapıyoruz.

Uluslararası siparişlerde teslimat süresi 3 ile 10 iş günü arasında değişim gösterir. Ancak bazı durumlarda yerel gümrükler siparişi alıkoyabilir ve dolayısıyla teslimat süresinde gecikmeler yaşanabilir. Bu durum kontrolümüz altında değildir.

Uluslararası gönderilerde teslimat ücreti için gönderinin yapılacağı ülke baz alınır. Alışverişinizi tamamlarken teslimat adresinizi girdikten sonra teslimat ücretiniz hesaplanır.

Ürün arayın...

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

1
Merhaba, Whatsapp üzerinden bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.
Powered by