Toptan Palo Santo

Herkese merhaba, palosagur.com ve palosanto.com.tr iştirakleri olarak uzun süredir palo santo ve ürünlerini Türkiye’de distribütörlüğünü yapmaktayız. Uzun zamandır birçok bireysel kullanıcımız, yoga eğitmenleri, nefes terapistleri ve doğal ürünler satışı yapan sitelerden toptan palo santo ve ürünlerinin isteklerini alıyoruz. Türkiye’de palo santo markası ile (palosanto.com.tr) yapan tek firmayız. Yine ithal ettiğimiz tüm ürünler ithal ettiğimiz ülkelerden izin verilmiş yasal belge ve sertifikalara sahip.

Sizde Palo Santo ve ürünlerine hayranlık duyuyor ve bunları sevdiklerinize hediye etmek veya satmak istiyorsanız size güzel bir teklifimiz var. Artık tüm palo santo çubuk tütsü ve diğer ürünlerini toptan bir şekilde bizden temin edebilirsiniz. Kalitemizin farkına varmak için ilk olarak toptan almanıza da gerek yok ayrıca. Önce numune olarak satın alıp, memnun kalırsanız size özel toptan fiyatlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Not:Tüm ürünlerimiz ithal ettiğimiz ülkenin devlet kurumları tarafından özel izinli ve serili şekilde sertifika’lanmıştır.

Bizim ile mail: admin@palosagur.com ve whatsapp: 0534 2473449 adresleriyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp Mesaj
1
WhatsApp
Merhaba 👋
100TL üzeri kapıda ödeme mevcuttur.
Powered by