Toptan Palo Santo

Herkese merhaba, palosagur.com ve palosanto.com.tr iştirakleri olarak uzun süredir palo santo ve ürünlerini Türkiye’de distribütörlüğünü yapmaktayız. Uzun zamandır birçok bireysel kullanıcımız, yoga eğitmenleri, nefes terapistleri ve doğal ürünler satışı yapan sitelerden toptan palo santo ve ürünlerinin isteklerini alıyoruz. Türkiye’de palo santo markası ile (palosanto.com.tr) yapan tek firmayız. Yine ithal ettiğimiz tüm ürünler ithal ettiğimiz ülkelerden izin verilmiş yasal belge ve sertifikalara sahip.

Sizde Palo Santo ve ürünlerine hayranlık duyuyor ve bunları sevdiklerinize hediye etmek veya satmak istiyorsanız size güzel bir teklifimiz var. Artık tüm palo santo çubuk tütsü ve diğer ürünlerini toptan bir şekilde bizden temin edebilirsiniz. Kalitemizin farkına varmak için ilk olarak toptan almanıza da gerek yok ayrıca. Önce numune olarak satın alıp, memnun kalırsanız size özel toptan fiyatlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Not:Tüm ürünlerimiz ithal ettiğimiz ülkenin devlet kurumları tarafından özel izinli ve serili şekilde sertifika’lanmıştır.

Bizim ile mail: admin@palosagur.com ve whatsapp: 90 552 673 70 36   adresleriyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Share this post

Comments (2)

 • Merhaba,

  Bu bitkinin şifalandırıcı özelliğinden dolayı hem kendim kullanmak hem de insanlara ulaştırmak adına toptan alım yapmak istesem nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba?. Prosedür ve birim fiyatlandırması adına tarafımı bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  İyi çalışmalar

  Mihrican Gül
  Cevapla
  • Konu hakkında bilgi verildi.
   Mutlu sağlıklı günleriniz olsun.?❤️

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.